Úvod nebo-li co je to Minecraft?

4. května 2014 v 14:47 | Monča |  Minecraft

Vítejte při čtení této příručky hry Minecraft a přeji vám spoustu zábavy při hraní Mrkající...Minecraft je sandboxová hra sestávající z budování a boření kostek, bez jakýchkoliv pravidel, kde si můžete postavit doslova cokoliv, co si dokážete představit.

Hráč začíná v první dimenzi. tvz. Světě, kde se objeví v jednom z několika prostředí (biomů): bažiny, hory, tajgy, savany, lesy, oceány, pouště, pláně, džungle, polární oblasti, mesy (něco jako poušt jen s červeným pískem a barevnými jíly), slunečnicové pláně (stejné jako obyčejné pláně až na to že je tam více slunečnic), temné lesy, břízové lesy (les kde jsou jen břízy), květinové lesy (obyčejný les,kde je víc květin), mega tajgy (vzácný biom), ledové špičaté pláně (hory pouze z ledu) a houbové biomy (vzácné).

Pár obrázků biomů:


Ze Světa se můžete dostat do Netheru- pekelné krajiny zkázy a utrpení nebo do Endu- děsivého kusu země uprostřed vesmíru, obývaného drakem. Ve hře najdete i ocenění, která získáte v průběhu vašeho postupu hrou. Můžete hrát sami či s dalšími hráči, zvolit si tvořivý mod a postavit v něm ty nejúžasnější věci, které vás napadnou nebo zvolit mod přežití, kde budete lovit, dolovat a bojovat s monstry, která vylézají za noci.

Jaký druh dobrodružství si zvolíte, je pouze na vás!Smějící se

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ZdenekG ZdenekG | E-mail | Web | 29. dubna 2017 v 15:05 | Reagovat

Velmi pěkný blog, těším se na nová pracovní místa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama